Z archiwum.. HORNA #5 Czerwiec 1998

11 lipca 2012 autor: horna

Piąty numer HORNA to mała rewolucja zarówno jeśli chodzi o zawartość zina jak również i moje życie. Jest to pierwszy numer który powstał już bez Hanki, która była zaangażowana w powstawanie poprzednich numerów. Jest to również pierwszy numer przy „produkcji” którego zrezygnowałem z dotychczasowego maszynopisu którym był mój wierny Commodore64 i zastąpiłem go tradycyjną maszyną do pisania. Efektem tego jest mniejsza czcionka i dużo więcej materiału niż dotychczas.

W numerze pojawiło się kilka znanych zagranicznych nazw jak ENTHRONED, KRABATHOR czy szwedzki MIDVINTER jak i tych trochę mniej znanych: UNHOLY DEATH, grindersi z Czech Republic czyli MALIGNANT TUMOUR i CEREBRAL TURBULENCY, SPAZMOSITY. Z polskiego podwórka rozmowy z PROFANUM, ARKONA, AGALIREPT, SALTUS, ASTAROT, UNDER FORGE, z Tomaszem Krajewskim (PAGAN RECORDS) oraz Adamem Stasiakiem (NECROSCOPE 'zine) – obaj Panowie po dziś dzień zacięcie działają na scenie metalowej! Poza wywiadami znalazły się wspominki o BLASHPHEMY, SABBAT i VENOM, relacje z koncertów, recenzje itp. Ciekawy okres – tony listów, dużo muzy, dużo koncertów – w skrócie podziemie pełną gębą.

HORNA zine #5 – link do pobrania


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.