Horned Night w Kościerzynie

10 września 2019 autor: horna

8 listopada 2019 zapraszamy wszystkich do Kościerzyny na imprezę Horned Night, która odbędzie się pod skrzydłami Horna Metal Zine!

Horned Night Kościerzyna

Headlinerem Horned Night będzie wracający na deski koncertowe zespół BETRAYER, czyli prawdziwa legenda krajowej sceny Death Metalowej. Śpieszymy przy tej okazji donieść, że w zbliżonym terminie, a więc również w listopadzie ukaże się długo oczekiwanie wznowienie debiutanckiego albumu Betrayer – „Calamity” z 1994 roku. Obok Betrayera na scenie pojawią się inni Death metalowi weterani – grupa CALVARIA. Po kilkunastu latach wrócili na scenę, grając w 2018 roku koncert z okazji 25-lecia. Nie planują reaktywacji na dłuższą metę, dlatego będą pojawiać się na scenie tylko „okolicznościowo”. Taką okolicznością będzie właśnie listopadowy Horned Night w Kościerzynie.

To jednak nie wszystkie atrakcje tego wieczoru, ponieważ na scenie zobaczymy również dwa inne zespoły pochodzące z Kościerzyny. Pierwszy to DERISIVE, w którym udzielają się byli członkowie black metalowego Hornagest, oraz DE FACTO.

Wszelkie szczegóły na temat imprezy znajdziecie na Facebooku – wbijajcie! 8 listopada 2019, Pub Exodus Kościerzyna.
Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.