WITCH – Inkwizycja 1990 – …

28 maja 2019 autor: horna

Kolejnym wydawnictwem na tapecie, które wylądowało z Thrashing Madness jest płyta zespołu WITCH. Ten zespół pochodzący z Opola w latach 90-tych pogrywał sobie muzykę na pograniczu heavy i thrash metalu.

Ta płyta zatytułowana „Inkwizycja 1990 – …” to właśnie zbiór utworów które w ówczesnym czasie zarejestrowali. Cześć z nich zostały zarejestrowane jako demo „Feast of inquisition” w 1992 roku a pozostałe utwory w maju 1993 roku.

Muzyka zespołu WITCH na pewno przypadnie do gustu osobom które gustują w klasycznej muzyce heavy metalowej. Przyznać że chłopacy grali kawał na prawdę niezłej muzyki, której w zasadzie nic nie brakowało, choć z drugiej strony bazowało ona na starych i sprawdzonych patentach. Połączyli to co najlepszego w heavy i thrash metalu i wrzucili to wszystko do jednego garnka. Raz słyszymy jakieś inspiracje Kingiem Diamondem, innym razem kapela odlatuje w bardziej thrash metalowe rejony pokroju Annihilator. Jako płyta która dokumentuje działalność zespołu WITCH to na pewno fajne wydawnictwo, choć niestety sama muzyka WITCH nie zaskoczy większości z Was niczym nadzwyczajnym. Warto sięgnąć jeśli lubujecie się w odnajdywaniu ciekawych zespołów działających w latach 90-tych, ponieważ płyta została na prawdę fajnie wydana (zresztą jak większość wydawnictw firmowanych przez TM).

Wydawca: Thrashing Madness


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.