Z archiwum.. HORNA #2 Grudzień 1996

18 marca 2012 autor: horna

No i kolejny numer Horna, który został wydany jeszcze tego samego roku co „debiut” – jak go przeglądam to kojarzy mi się z zimą i „lasami pomorza”… a bardziej konkretnie – albumem „Grom” Behemotha który został wydany w tym czasie i wywarł na mnie (podobnie jak „Svantevith”) nie mały wpływ co nie trudno zresztą zauważyć przeglądając strony Horny.

Numer zdecydowanie już nieco bardziej dojarzyły niż jedynka, lista wywiadów zdecydowanie bardziej okazała. Głównym punktem jest niewątpliwie rozmowa z Baalem (Hell-Born/Behemoth) – jeden z pierwszych wywiadów przeprowadzonych jako Hell-Born i jeden z ostatnich przed odejściem Baal’a z Behemoth). Zaraz dalej mamy wywiad z Popiołkiem (Infernal Death 'zine – moim ideałem zine’a w tamtych latach), Sirrah, Sacrilegium, Trauma, Monumentum, Grossmember czy Sauron. Jest też oczywiście będący bardzo na czasie w tamtych latach szyderczy artykuł na temat Darkena i Graveland 😉 …

HORNA zine #2 – link do pobrania


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.