Wojciech Hoffman – nowa płyta „Okna”

25 maja 2012 autor: horna

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy że Wojtek Hoffmann właśnie zaszył się w studio gdzie nagrywa nową solowa płytę – „Okna”


Kochani no i stało się. Dzisiaj rozpoczęło się nagranie mojej nowej solowej płyty. Mogę już ujawnić parę szczegółów tego niebywałego wydarzenia. Do nagrań zaprosiłem wspólnie z moim przyjacielem i producentem płyty Michałem Kubickim, znanych amerykańskich muzyków. I tak na bębnach zagra Atma Anur znany ze współpracy z Jasonem Beckerem i Marty Friedmanem, na gitarze zagra Neil Zaza, na klawiszach oprócz Sławka Belaka zagra Tony Macalpine,który był w składzie zespołu Steve Vaia, a na gitarze basowej Franck Hermanny. Zaprosiłem również polskich muzyków: Grzesia Skawińskiego, Leszka Cichońskiego i JELONKA. Mam nadzieję, że będzie to moja najlepsza płyta. 13 czerwca zagramy ten materiał na koncercie w poznańskim klubie BLUE NOTE. Na próbach materiał brzmi genialnie. Okładkę przygotował niejaki PTYBORG, a zdjęcia zrobiła Kara Rokita. Poniżej wiadomość od Atmy Anura…Już nie mogę się doczekać końca pracy. Na poznański koncert zapraszam już dzisiaj wszystkich i mam nadzieję, ze nie zawiedziecie mnie i wpadniecie 13!!!!


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.