VADER – plany koncertowe 2012

5 lipca 2012 autor: horna

VADER wyruszył za ocean, by podbić Amerykę Południową. Tym razem odwiedzi Kolumbię, Meksyk, Wenezuelę, Peru i Argentynę. Planowana jest także druga część trasy, jednak dopiero pod koniec 2012. Ze względu na majową trasę Metalfest Open Airs 2012 w tym roku VADER nie zagości na większości letnich festiwali, ale mamy potwierdzone sierpniowe Ragnarock Open Air, Queens Of Metal Festival i Fist Full Of Metal.


Pod koniec sierpnia VADER zagra również długo zapowiadane koncerty w mniejszych miastach w Polsce, które będą uzupełnieniem niedawno odbytego Blitzkrieg VI! Na fanów czeka mega niespodzianka, gdyż Peter anonsuje odegranie w całości płyt „Black To The Blind” oraz „Sothis”. Główna część tej trasy odbędzie się pod koniec 2012 i obejmie ponad 2 tygodniową trasę z zaproszonymi polskimi zespołami. W listopadzie zespół zagra swoje pierwsze tournee w Chinach. Pracujemy także nad powrotem zespołu do USA i Kanady. Na początek 2013 szykowana jest europejska trasa VADER jako headlinera.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.