TERRORIZER ponownie uderza!

26 lutego 2012 autor: horna

Tego zespołu przedstawiać nikomu chyba nie trzeba, a bynajmniej nie miłośnikom sceny death metal oraz grind. Słyną przedewszystkim z jednego albumu „World Downfall” który ukazał się w 1989 roku nakładem Earache Records a niedługo po jego wydaniu zespół zakończył działalność. Nie bez znaczenia jest również fakt iż połowe Terrorizer tworzą członkowie Morbid Angel – Pete Sandoval oraz David Vincent. Zespół reaktywowano w 2006 roku czego efektem był drugi w dyskografii album „Darker Days Ahead”.


Po sześciu latach od wydania tego album legendarny Terrorizer powraca w składzie: Pete Sandoval (perkusja), David Vincent (bass) Katina Culture (gitara) oraz Anthony „Wolf” Rezhawk (wokal). W piątek (24 lutego 2012) ukazał się ich trzeci krążek zatytułowany „Hordes of Zombies”. Z tego albumu pochodzi utwór „Ignorance and Apathy” z którym macie okazję zapoznać sie poniżej. Podsumujemy go trzema literami – MOC!


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.