Podsumowanie Covan Wake the Fuck Up Tour

17 lutego 2012 autor: horna

Covan Wake the Fuck Up Tour szczęśliwie dojechał do końca. Ostatni, finałowy koncert odbył się w Krakowie, gdzie cała rzesza fanów budziła Covana (sic!). Dosłownie, bowiem Adrian oglądał lwią część występów, w pierwszym rzędzie, przy samych barierkach razem z licznie zgromadzoną publicznością!!!

Wieczór ów pozostanie wyjątkowym nie tylko ze względu na ilość ludzi dobrej woli ale również dlatego, że zebraliśmy pokaźną sumę pieniędzy zarówno za bilety-cegiełki jak i ze sprzedaży specjalnie przygotowanego merchandise! Prawdziwie rodzinna atmosfera, setki fanów i świetne koncerty w Krakowie zostały sfilmowane na potrzeby DVD, z którego sprzedaży cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Adriana.

Poniżej możecie zobaczyć krótki trailer zapowiadanego DVD:

Niezwykle cieszy także duże zainteresowanie mediów, którego bezpośrednim przełożeniem jest kilkanaście wywiadów dla radia i telewizji. Oczywistym jest fakt, że nie wszystko poszło jak po maśle, kilka zespołów było zmuszonych do odwołania zapowiadanych występów – za co przepraszamy w ich imieniu. Na ich miejsce wskoczył m.in. Anal Stench, którego występy w nie planowanym wcześniej trybie wyjątkowym można było zobaczyć we wrocławskim Madnessie i zabrzańskim CK Wiatrak.. Najważniejsze, że cel został osiągnięty. Adrian jest w sercach wielu z nas a krąg pomocy wciąż się rozrasta!!

Podziękowania należą się nie tylko wszystkim artystom, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego wyjątkowego tour ale również klubom muzycznym w całej Polsce, które starały się wspierać trasę Covan Wake the Fuck Up. Wielkie DZIĘKUJEMY ślemy również dla: Interii, Sema Print, 3 King Media, Mystic Production, Antyradio, Rockmetal, Gitarzysta, Perkusista, Redshift Studio oraz Red Pig Production za nieocenioną pomoc, Music Info za zaopatrzenie muzyków Virgin Snatch i Thy Disease w niezbędne minimum oraz Miron Pro Sonus za to, że było nas słychać!

Oddajmy też głos rodzinie Adriana:

„Chcieliśmy złożyć podziękowania wszystkim fanom muzyki którą uwielbiał Adrian i której poświęcił się bez reszty, za to że byliście na koncertach. Szczególne podziękowania składamy Creative Music i Darkowi, który włożył w cały ‘Covan Wake the Fuck Up’ Tour mnóstwo energii i zaangażowania, jako organizatorowi i jako muzykowi jednocześnie. Po prostu bez niego nie było by tylu wspaniałych muzyków na scenie, gdzie grały 33 kapele. Tą pozytywną energię było czuć na wszystkich koncertach! Zobaczyliśmy jak wielu Adrian ma przyjaciół. Dziękujemy, że byliście i zagraliście dla Covana!”

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o licytacji na Allegro baneru koncertowego z gigu w Zabrzu (rozmiar 1m x 2m), gdzie wystąpili Frontside, Virgin Snatch , Thy Disease, Totem, Anal Stench i Devon. Całkowity dochód ze sprzedaży banera zostanie przeznaczony na rehabilitację Adriana.

Dla tych, którzy z różnych powodów nie dotarli na koncerty mamy dobrą wiadomość. Będą następne i najprawdopodobniej w różnych częściach świata! Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteście przekonani do tego jedynego w swoim rodzaju „przedsięwzięcia ratunkowego” zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez dziennikarzy Kroniki Krakowskiej i TVP.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.