Największy hity TURBO & Grzegorz Kupczyk LIVE

3 października 2012 autor: horna

Już w najbliższą sobotę 6 października w klubie Progresja nastąpi odsłona warszawska ” LAST WARRIOR” – autorskiego projektu GRZEGORZA KUPCZYKA najsłynniejszego przez nieomal 30 lat głosu formacji TURBO i frontmana CETI. Do projektu tego Grzegorz zaprosił muzyków lubelskiej grupy Tipsy Train . W programie koncertu największe hity z okresu współpracy artysty z formacją Turbo pochodzące z ich wspólnych i zapisanych wyjątkowym głosem Grzegorza Kupczyka już na zawsze w historii polskiego Rocka słynnych płyt.


Zapraszamy na to jedyne w swoim rodzaju spotkanie z LEGENDARNYM WOKALNYM WYKONANIEM , które towarzyszyło nam podczas XXX lat kariery tego znakomitego polskiego Artysty. Podczas ogłoszonego niedawno plebiscytu, który właśnie się zakończył fani wybierali swoje ulubione utwory, które chcieli by usłyszeć podczas tego koncertu i kilka z nich Grzegorz Kupczyk wykona wraz z towarzyszącymi mu muzykami .W programie koncertu pojawia się m.in : DOROSŁE DZIECI , SMAK CISZY, KAWALERIA SZATANA, WYBACZ WSZYSTKIM WROGOM , SZALONY IKAR, FABRYKA KEKSÓW…. żeby móc usłyszeć co pojawi się jeszcze zwyczajnie musicie przyjść
6 października do warszawskiej Progresji. Grzegorz Kupczyk postanowił także i w tym razem dać szanse młodym i dlatego zagrają przed LAST WARRIOR dwa zespoły, pierwszy z nich, to wybrany przez wokalistę w ramach jury konkursu Liga Rocka – zespół The Floorators , a drugi zaś to warszawska grupa Perun. Start koncertu godz. 19.00.

Informacja: M-ART. ARTISTIC AGENCY


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.