Nadchodzi R’Lyeh’ zine #10!

18 lutego 2012 autor: horna

Jeżeli nie mówi Wam nic nazwa R’Lyeh to pozostaje mi nic innego jak odesłać do recenzji poprzedniego numeru która to powinna Wam dużo wyjaśnić. Kolejny, dziesiąty już numer tego zine’a pojawi się z początkiem marca.

Jak podkreśla Adrian, główny twórca R’Lyeh – tym razem być może przesadził z ilością materiału, ale w środku poczytacie co mieli do powiedzenia goście z: WEHRMACHT, MORBID ANGEL, BULLDOZER, ASPHYX, INQUISITION, INCANTATION, NEGURA BUNGET, NUCLEAR DEATH (USA), VADER, PLUTONIUM, WIDMO, DEADTHORN, CRYFEMAL, MOLOCH LETALIS, PROPHECY OF DOOM, PSYCHO, EXUMER, CUT THROAT, CONQUEST ICON, UHL, OPERA IX, TANK, BLACKHORNED SAGA, BLOODTHIRST, DRAGON, UNSEEN TERROR, MORBOSIDAD, ABSENCE OF THE SACRED, NEOLITH, Test Fobii KREON, HAEMORRHAGE, Afterlife Prod. / Deadhead’ zine, MARKIZ DE SADE (cz. II)…itd.

Poza wywiadami mamy dwa razy tyle artykułów, relacji z koncertów (nie zawiedli korespondenci z USA, Singapuru, Anglii, czy z… RPA!), ankiety, kolejne części „Metal zza krat”, „Pomyłki Undergroundu”, „Beerometr”, „Metal Militia”, oraz… ok. 400 recenzji wszystkiego czym w ostatnim czasie obrodziło Podziemie! Tym razem 18 miesięcy pracy udało nam się upchnąć na 116 stronach A4, co obrodziło chyba jednym z najobszerniejszych treściowo Zinów w historii- bez wielkich zdjęć, reklam, itd. Drukarnia, kreda, a jako bonus (tylko dla chętnych!), wliczona w cenę Diabelska naszywka z logosem zina. #10 „R’Lyeh” to 15 zł. + koszty przesyłki.

Adrian, P.O. Box 20, 02- 919 Warszawa 76, e-mail: hellishband@o2.pl


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.