Musick Magazine – drugi numer dostępny!

25 maja 2012 autor: horna

Ukazał się nowy numer Musick Magazine! Na 80 stronach znajdziesz solidną dawkę materiałów o ekstremalnych brzmieniach rockowego pochodzenia. W numerze znalazły się wywiady z takimi kapelami, jak: Napalm Death, Furia, Asphyx, The Devil’s Blood, Vader, Moonspell, Esoteric, Orange Goblin, Black Cobra, Amebix, Sigh, Pandemonium, Trauma, Bestial Raids, Whitesnake, Vallenfyre, Morbid Angel, Voidhanger, Ketha, Lord Mantis, Black Oath, Blaze of Perdition, Deivos. Poza tym przeczytacie rozmowy z bardzo rzadko goszczącymi w krajowych mediach: krakowską Mgłą oraz Henrym Rollins’em.

Ponadto w numerze znajdziecie retrospektywny artykuł o Cathedral, felieton autorstwa Tryłkołaka Ekstremalne Zmyśli oraz infografikę Śmierć W Cieniu Palm, w której Paweł Frelik prezentuje death metalową scenę z Florydy z lat 80. i 90. Obszernym artykułem przypominamy również o 25. rocznicy ukazania się debiutanckiej płyty Scream Bloody Gore legendarnego Death. Całość uzupełniają recenzje i relacje z koncertów.

Do magazynu dołączone są dwie płyty kompilacyjne: trzecia część kultowej Sounds of Apocalypse z Pagan Records oraz prawdziwa petarda w postaci Thrashing Damnation – Thru Compilation, na której prezentują się najbardziej obiecujące polskie thrashowe ekipy. W sumie obie kompilacje przynoszą ponad 2 godziny czadu i młócki, jakiej szukał każdy fan ekstremalnych brzmień.

Nowy numer można zamawiać bezpośrednio u nas pisząc na adres: info@musickmagazine.pl , na Allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=2367450564
w dystrybucji Pagan Records www.paganrecords.com.pl , Witching Hour Productions: www.witchinghour.pl
oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce:

Kraków – Metal Shop ul. Długa 17
Katowice – Sklep All ul. Mickiewicza 14
Wrocław – Sklep Rocky Rynek, D.H. Feniks, IV piętro
Łódź – Sklep Boman ul. Kilińskiego 141
Lublin – Salon Muzyczny M – Music Aleja Kraśnicka 215
Poznań – Sklep Satisfaction – Scar ul. Półwiejska 20


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.