MEGASCAVENGER – debiutuje w Selfmadegod

24 lutego 2012 autor: horna

MEGASCAVENGER to nowy projekt niezmordowanego szwedzkiego maniaka Rogera „Rogga” Johanssona, znanego z takich zespołów jak PAGANIZER, RIBSPREADER, DEMIURG, THE GROTESQUERY, BONE GNAWER, REVOLTING i wielu innych. Tym razem Rogga realizuje swoje deathmetalowe marzenia poprzez zaproszenie do nagrań legendarnych deathmetalowych postaci.

„No Haven For The Sane” i „Deathobsessed” to dwa utwory mrocznego szwedzkiego death metalu, które znajdą się na siedmiocalowej EPce zatytułowanej „Songs Of Flesh (Part I)”. Materiał wydany zostanie pod koniec lutego 2012 roku przez Selfmadegod Records, a oprócz samego Roggi wokalnie udzielają się na płycie Jörgen Sandström (eks-GRAVE, KRUX, TORTURE DIVISION) oraz Paul Speckmann (MASTER, DEATH STRIKE, ABOMINATION).

Rogga pracuje ciężko nad pełną płytą zaplanowaną na lato tego roku, również w Selfmadegod Records. Lista muzyków zaproszonych do sesji nagraniowej jest jeszcze bardziej imponująca: Marc Grewe (MORGOTH, INSIDIOUS DISEASE), Dan Swanö (ex-BLOODBATH, EDGE OF SANITY), Eric Daniels (eks-ASPHYX), Jonas Lindblood (PUTERAEON), Patrick Mameli (PESTILENCE).

Materiału szukajcie na www.selfmadegod.com


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.