LISTA 100 Polskich Materiałów Wszechczasów 2012

12 lipca 2012 autor: horna

Ponad 13 lat temu na łamach Horny #6 (styczeń 1999) pojawiła się lista 100 najlepszych polskich materiałów szeroko pojętej muzyki metalowej. Były to zsumowane głosy czytelników Horny, edytorów wielu zine’s, członków zespołów, znajomych itp.

Podczas przeglądania matrycy tego numeru i tej listy wpadł mi do głowy pomysł by powtórzyć ten pomysł na identycznych zasadach co poprzednim razem tyle że uzupełniona o materiały które powstały przez ostatnie kilkanaście lat. A więc..

Czekam zatem na Wasze głosy – przesyłajcie na maila horna@horna.com.pl 10 typów najlepszych Waszym zdaniem materiałów które spłodziła krajowa scena metalowa przez te kilkadziesiąt już lat aż do czasów obecnych – mogą to być zarówno oficjalne tytuły cd/lp, demo, ep, itd.

Proszę Was również o puszczenie tej informacji dalej wśród Waszych znajomych wszystkimi możliwymi kanałami.


Jedna odpowiedź

  1. HORNA – destruction metal zine » Archiwum bloga » LISTA 100 Polski Metal – głosujemy!

    […] W ramach przypomnienia – pierwsza taka lista narodziła się na przełomie lat 1998/1999 i pojawiła się w #6 Horna ‘zine – tutaj znajdziecie pełen skan […]

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.