EXORCIST powraca z nowym materiałem

24 lutego 2012 autor: horna

Co dużo mówić, EXORCIST to jedna z tych kapel która zapisała się znacząco na kartach historii polskiej muzyki metalowej. Ze szegółową biografią Exorcist możecie zapoznać się na poniższej stronie, gdzie w bardzo wyczerpujący sposób została opisana więc nie ma sensu bym ją tu wklejał. Z najważniejszych faktów – grupa powstała w 1986 roku, w tamtych latach nagrała dwa materiały demo: „Voices From The Graves” DEMO I (1987) oraz „After The North Winds” DEMO II (1988). Już na samym początku udało im się zagrać kilka koncertów w towarzystwie Vader czy podczas festiwalu „S’Thrash’Ydło” w Ciechanowie. Nie będe porównywał ich dokonań do konkretnych kapel, sami posłuchajcie utworu „Ostatni Diakon” który znajdziecie poniżej a pochodzi z pierwszego dema. Jeśli macie w sercu pierwsze płyty Kreatora, Destruction czy Possessed to Exorcist będzie właśnie dla Was!


Na początku lat 90-tych Exorcist pracował nad trzecim materiałem „Tuttanchamon”, który ostatecznie nie został zarejestrowany. Kilka lat temu zespół powrócił do świata żywych i pracuje obecnie nad debiutanckim albumem „Utterances Of Going Forth By Day” który powinien ukazać się jeszcze w tym roku. Aktualny skład Exorcist to Paweł „Aggressor” Ręczkowski (gitara), Tomek „Skeleton” Godlewski (perkusja), Paweł „Paulus” Skwierawski (bass), Krzysztof „Rothon” Kuczyński (1981) oraz ymek „Hellstorm” Jędrzejczyk (wokal). Więcej informacji na temat Exorcist możecie zasięgnąć na cih oficjalnej stronie www.exorcist.pl


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.