Dorosłe dzieci – part II

4 lutego 2012 autor: horna

Przed kilkoma dniami przedstawiałem Wam świetnego bloga Dorosłe dzieci (Polish Metal Archive), którego jednym z mocniejszych punktów jest możliwość ściągnięcia wielu ciekawych, czasami zapomnianych meteriałów które powstały na krajowej scenie metalowej od początku lat 80-tych po dziś dzień.

Dziś kolejna świetna strona, która co ciekawe działa pod tą samą nazwą, jednak inną domeną – dorosledzieci.trixy.pl. Jest to kolejna skarbnica wiedzy na temat narodzin muzyki metalowej w Polsce. Przeczytacie tu wyłącznie o kapelach które tworzyły ją w latach 80-tych począwszy od tych które przetrwały po dziś dzień czyli Vader, Acid Drinkers, Kat, Quo Vadis po Exorcist, Wilczy Pająk, 666 XHE, Imperator czy Open Fire.

Poza biografiami i dyskografiami krajowych kapel, znajdziecie tu również wspominki z najpopularniejszych polskich festiwali metalowych czyli Metalmania, S’trash’ydło, Drrrama czy Metal Battle. A na deser kilka koncertowych materiałów wideo pochodzących z lat 80-tych.

Zdecydowanie polecamy – http://dorosledzieci.trixy.pl


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.