DEADTHORN zaatakuje po raz drugi…

10 lutego 2012 autor: horna

Trójmiejski DEADTHORN dał się poznać w podziemnym światku za sprawą dobrze przyjętego dema „Daleko od Boga..” który zebrał całkiem przyzwoite recenzje w metalowej prasie. Dla przypomnienia twór ten powstał za sprawą muzyków którzy z metalową sceną są związani nie od dziś. Takie nazwy jak Anathemized, Calvaria czy gdański Mastiphal powinny być dobrze znane osobom które śledziły losy metalowego podziemia w latach 90-tych a to właśnie z tych kapel wywodzą się Panowie z DEADTHORN.

Przejdźmy jednak do konkretów – już pod koniec lutego DEAD THORN ponownie wchodzi do studia. Pierwotnie w planach było nagranie pełnometrażowego krążka lecz w związku z tym że pojawiły się małe zmiany personalne zespół nagra materiał demo który będzie nosił tytuł „W Ciemności”. Znajdą się na nim 3 utwory utrzymane w Black/Death metalowej konwencji + prawdopodobnie cover Dark Throne „Natassja”, więc nie wiem jak Wy ale ja zacieram ręce. Czekam również na powrót zespołu na deski koncertowe co jak mnie zapewniono ma nastąpić na przełomie maja/czerwca tego roku.

Aktualny skład DEAD THORN – CHRISS-GIT, PABLO-GIT, SPROKET-DR, ZABA-BAS/VOC


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.