Cannibal Corpse w czerwcu w Polsce

30 stycznia 2012 autor: horna

Cenię tą kapele od momentu kiedy na rynku pojawił się ich debiutancki „Eaten back to life” – głównie za to że kroczą drogą którą obrali na samym początku swojej death metalowej kariery czyli dokładnie w 1988 roku a więc już ponad 20 lat temu. Cały czas tworzą możliwie najbardziej ekstremalną forme death metalu, z równie ekstremalnymi tekstami i okładami swoich wydawnictw.

Jak pisaliśmy wcześniej, w lutym Cannibal Corpse wybiera się na europejską trasę z naszymi rodakami z Behemoth, trasa ta jednak nie obejmie Polski.

Mamy jednk dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Cannibal Corpse ponieważ pojawią się oni w naszym kraju 29 czerwca tego roku. Będą promowali najnowszy, jedenasty w karierze album „Torture” który ukaże się 9 marca 2012 roku nakładem Metal Blade Records, z którą zespół związany jest od samego początku działalności. Koncert będzie miał miejsce w klube Alibi we Wrocławiu.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.