BULLDOZER – kolejny „Alive in… Poland”

26 lutego 2012 autor: horna

Zaskoczeni? Chyba nie..? To już pewne, po znakomicie przyjętej trasie Bulldozer która miała miejsce w ubiegłym roku w naszym kraju, dyskografie tej kultowej włoskiej formacji wzbogaci kolejny koncertowy album. I po raz kolejny będzie to zapis koncertu z Polski!


Przypomnijmy że pierwszy koncertowy „Alive in… Poland” ukazał się w 1990 roku i był zapisem występu Bulldozera w Zabrzu w 1989 roku, kiedy to grupa dała fenomenalny popis swoich umiejętności przed 6 000 publicznością. Rok później Bulldozer również pojawił się w naszym kraju podczas Metalmanii 90 na której wystąpił w doborowym towarzystwie takich kapel jak Kreator i Protector.

Po 22 latach od wydania pierwszego koncertowego albumu Bulldozera ukaże się „Alive.. in Poland 2011” który zostanie wydany przez rodzimą Witching Hour. Poza wydaniem CD materiał ma sie pojawić również na czarnym krążku, będzie także dostępny t-shirt upamiętaniający koncerty w naszym kraju.

Szczegółów wypatrujcie na witchinghour.pl


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.