BESATT – Trylogia

11 lutego 2012 autor: horna

Zespołu BESATT maniakom black metalu przedstawiać nie trzeba, tych którzy jednak nie są w temacie doinformujemy że to jeden z ważniejszych zespołów na naszej krajowej scenie BM, którego początki sięgają 1991 roku.

Za sprawą wytwórni Warheart Records (tej samej która w ostatnim czasie wydała reedycje kultowego albumu Graveland „Prawo Stali”) ukazała się wydawnictwo „Unholy Trinity” będące trylogią stanowiącą retrospekcje dla uczczenia 20 lat walki w legionach Diabła! Jest to limitowany meteriał wydany w nakładzie 666 ztuk.

Cześć pierwsza „Unfather” zawiera niepublikowane lub ponownie nagrane (w różnych składach) utwory z całego okresu działalności, cześć druga „Unspirit” zawiera zapis koncertu z Campinas (Brazylia) z 17-tego maja 2008. Cześć trzecia „Unson” zawiera wyłącznie covery jakie Besatt zarejestrował na specjalne (np. vinylowe) wersje swoich wydawnictw + te jakie niezostały jeszcze opublikowane.

Dodatkowe informacje znajdziecie na http://www.warheart.org/pl

A oto BESATT w miażdżącej wersji DEICIDE – „Sacrificial Suicide” pochodzącej z Unholy Trinity Part III – Unson


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.