BEHEMOTH na półmetku trasy FULL OF HATE 2012

26 lutego 2012 autor: horna

Behemoth jest dokładnie w połowie swojej trasy koncertowej po Europie. Zespół zagrał koncerty w Niemczech, Belgii, Austrii, Włoszech, Słowacji i Czechach. Przed nimi sztuki w Skandynawii, Holandii i kolejne w Niemczech. Nergal podzielił się z nami kilkoma refleksjami na temat trasy:

„Jesteśmy w połowie drogi i chyba mogę oficjalnie powiedzieć „Uff”. Starałem się tego nie pokazywać, ale bałem się o swoja kondycje a tym samym powodzenie naszych sztuk na trasie Full Of Hate. Miałem świadomość, że wielu ludzi ma dzisiaj wobec nas ogromne oczekiwania. Sądząc po frekwencji i reakcji z jaką się spotykamy, nie ma mowy o dawaniu dupy. Jesteśmy w doskonalej formie, poza tym nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest w nas nowe życie a zespół jest głodny grania… chcemy więcej i więcej. Przed nami jeszcze 10 sztuk… ekscytacja rośnie wraz z każdą kolejną!”

Niezmiernie miło nam również poinformować, ze teledysk do utworu „Lucifer” w reżyserii Dariusza Szermanowicza i Łukasza Tunikowskiego został nominowany do nagrody Fryderyk 2012 w kategorii Wideoklip Roku! To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości – Behemoth został nominowany do prestiżowej nagrody magazynu Revolver Golden Gods Award w kategorii „Best International Band”. Głosowanie trwa północy 01.04.2012 na stronie GOLDENGODSAWARDS.COM. Wyniki będą znane już jedenastego kwietnia.

Behemoth podczas trasy „Full Of Hate” będzie jeszcze można zobaczyć w następujących miejscach:

27.02.2012 SE – Stockholm, Munchenbryggeriet
28.02.2012 SE – Gothenburg, Traedgarn
29.02.2012 DK – Aarhus, Voxhall
01.03.2012 DE – Berlin, Postbahnhof
02.03.2012 DE – Leipzig, Hellraiser
03.03.2012 DE – Giessen, Hessenhalle
04.03.2012 NL – Tilburg, O13 „Neurotic Deathfest“

Informacja: Behemoth.pl, Video: Bahomar (YouTube Channel)


Jedna odpowiedź

  1. Gromosław

    Osobiście wolę AZARATH ale i BEHEMOTH zabija! Śmierć i zniszczenie.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.