Behemoth na amerykańskiej trasie z Watain

26 stycznia 2012 autor: horna

Ten rok będzie dla Behemotha niewątpliwie bardzo aktywny – zespół jest już po czterech krajowych koncertach w ramach Phoenix Rising Tour 2012, które odbyły się w Szczecinie, Krakowie, Lublinie oraz Białymstoku. Koncertem w Hamburgu który będzie miał miejsce już 9 lutego Behemoth rozpocznie europejską trase z Cannibal Corpse, która obejmie 23 koncerty. Zespołom będzie towarzyszyć LEGION OF THE DAMNED, MISERY INDEX, SUICIDAL ANGELS oraz NEXUS INFERIS.

A już w kwietniu Behemoth czeka kolejna trasa tym razem po USA wspólnie z Watain, The Devil’s Blood i In Solitude. Trasa ta obejmie 26 koncertów, na których amerykańscy fani będą mogli po raz pierwszy zobaczyć Behemotha po długiej przerwie zwiazanej z chorobą Nergala.

„Będziemy dzielić scenę z jednymi z najbardziej bezkompromisowych zespołów – Watain, The Devil’s Blood i In Solitude – zapowiada się duże wydarzenie, którego nie możecie przegapić” – opowiada Nergal na oficjalnej stronie Behemoth. „Czekajcie. Przyjedziemy silniejsi niż kiedykolwiek!”


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania go.